UWAGA! Spaliły się serwery OVH i straciliśmy naszą stronę. Pracujemy nad nową. Prosimy o kontakt przez formularz lub telefonicznie w celu omówienia Państwa usług

+48-662-543-300 | helloounlimited@gmail.com

Szymon Makuch - Trener personalny | trener biegania ultra

Szymon Makuch – Ze sportem i górami związany od dziecka. Swoją pasją uwielbia zarażać innych i ponoć całkiem dobrze mu to wychodzi. Bierze udział w zawodach biegowych od 10 km do wyczerpujących ultra biegów górskich. W lipcu 2019 przebiegł samotnie Islandię, pokonując 620 km. w 11 dni bez supportu. Był to charytatywny bieg dla chłopca chorego na zanik mięśni.
Zainteresowania: bieganie , góry, ultra
Plany na 2020:
Maj 2020 – Bieg na Elbrus. Elbrus Skymarathon. (12 km / 3,342 m), od 2,350 m. do 5,642 m. n.p.m.
Wrzesień 2020- Samotny bieg przez Pamir Highway w Tadżykistanie.
Charytatywny bieg przez Tadżykistan dla Łukasza Daty, który doznał rozległego udaru mózgu. Jedynym medycznym sposobem jego leczenia jest długoterminowa intensywna rehabilitacja.
Treningi ze mną to praca nad świadomością własnego ciała. Uważam, że ciało jest narzędziem danym nam w życiu. Musimy dbać o jego mobilność, siłę i odpowiednio go odżywiać. Pomagam pracować nad tymi aspektami tak aby uzyskać odpowiednią harmonię.

NASI TRENERZY

  • NASI TRENERZY to doświadczeni eksperci w dziedzinie sportu. Absolwenci AWF po ukończonych kursach trenerskich oraz z przeszłością zawodowych sportowców. Wywodzimy się z różnych dyscyplin. Pływanie, gimnastyka, triathlon, bieganie. Od 12 lat pomagamy swoim podopiecznym osiągać cele, które z marzeń przekuwamy ciężką pracą w medale na ścianie. Doradzamy w zakresie sprzętu, wyboru obuwia, taktyki podczas maratonu czy triathlonu, tłumaczymy co zjeść przed oraz po treningu, oraz wspieramy naszych podopiecznych w ich sportowej drodze. Potrzebujesz profesjonalnej opieki trenerskiej dopasowanej do swoich potrzeb? Dobrze trafiłeś do naś!

  • NASZĄ MISJĄ jest doprowadzenie do momentu kiedy nasz podopieczny jest na tyle świadomy swoich ruchów ,że trener nie jest mu już potrzebny do dalszego sportowego funkcjonowania i realizowania swoich pasji. Chcemy współpracować ze świadomymi podopiecznymi.

  • O NAS Należymy do trenerów, którzy również startują w zawodach i chcą przesunąć swoją sportową poprzeczkę wyżej i wyżej. Dzięki temu odkrywamy nowe metody treningowe, testujemy na sobie, co działa, a co jest stratą czasu. Sport to nasza pasja i spróbujemy zaszczepić ją w Tobie.

FILOZOFIA UNLIMITED SPORT 2.0

W Unlimited Sport 2.0 Twój proces treningowy i cel to nasz priorytet. Właśnie to stawiamy na pierwszym miejscu podczas współpracy z naszymi podopiecznymi.

Trenujemy personalnie i online amatorów, a także zawodników różnych dyscyplin sportowych. Możesz dopiero zaczynać swoją przygodę ze sportem, jak i być zawodnikiem specjalizującym się w danej dziedzinie. Triathlon, pływanie, bieganie, kolarstwo czy zmiana sylwetki i lifestyle’u jest naszą pasją. Swoją wiedzę opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Wszystkie metody treningowe oraz środki, jakich używamy podczas współpracy, zostały przetestowane na nas i wiemy, że są skuteczne. W tym się specjalizowaliśmy jako byli zawodnicy PRO pływania, triathlonu, biegów teraz przekazujemy tę wiedzę jako trenerzy w naszym klubie, pomagając naszym zawodnikom zdobywać świadomość sportową od 12 lat. Naszą misją jest zainspirowanie Ciebie. Odkryj z nami sekrety sportu, który Cię interesuje. Chcemy, aby Twoja sportowa podróż, trenując z nami, była harmonijna, profesjonalna, bezpieczna i nastawiona na osiągnięcie wspólnie zaplanowanych celów. Szeroko pojęty coaching traktujemy jako doradztwo, nie tylko w zakresie sportowym. Kontakt z trenerem nie może być jednostronny. Zarówno jak i Ty, my do Ciebie będziemy mieć mnóstwo pytań. Naszym celem jest to abyś idąc na start zawodów, do których poświęcasz czas, energię i swoje pieniądze nie miał wątpliwości tylko pewność siebie.